למי מיועד הטיפול

המים מקבלים ומזמינים את כולנו!

כל אחד ואחת בכל גיל יכול להנות מהאיכויות הטמונות בטיפול במים. הטיפול מותאם באופן אישי לכל מטופל, צרכיו ורצונותיו. המים נוגעים בכל אחד מאיתנו בצורה שונה וייחודית.
כל הטיפולים מתבצעים בבריכה מקורה ומחוממת ל-34.5 מעלות.

הטיפול מתרחש בבריכה פרטית, מקורה, מחוממת ומקסימה

במושב ליד עפולה

הטיפולים מתבצעים כל ימות השבוע במהלך כל שעות היום, לא כולל יום שבת

 • למתפנקים ולמפנקים – זהו מפגש המאפשר לנו קצת לשכוח מהעולם החיצוני ונותן לנו שעה מיוחדת עם עצמנו ו/או עם בן זוגנו. להשתעשע, להנות, להרגע ולאגור אנרגיה חדשה.
  טיפול זוגי במים הינו חוויה משותפת, מיוחדת ואינטימית המאפשרת לזוג לקחת פסק זמן קטן מהשגרה ומהלחצים היום יומיים ולהנות יחדיו.
 • לסובלים מכאבים או מבעיות פיזיות – שהייה במים החמים מאפשרת בתחילה לשחרר ולהרפות את טונוס השרירים ומשם להכניס תנועה לאזורים הכואבים או תפוסים. שילוב התנועה והעבודה על הגוף מאפשר להגדיל טווחי תנועה, להגמיש את המפרקים, לשחרר עומס ומתחים מהאזורים התפוסים, להקל על הכאב ולשפר את ההרגשה בכל הגוף.
  טיפול הוואטסו מותאם אישית ומתבצע תוך הקשבה מלאה לצרכי המטופל ומתאים במיוחד לכאבי גב ובעיות בעמוד השדרה, צוואר או ברכיים, שרירים או מפרקים, קשיי נשימה, בעיות שינה, כאבי ראש/בטן. הטיפול מוריד את רמת המתח במערכת העצבים והשרירים, ממריץ את זרימת הדם בגוף ומגרה תפקודים שונים שהיו רדומים בגוף. הרגיעה הפיזית מאפשרת להגיע גם לרגיעת הנפש ולתחושה קלילה ושלווה יותר.
 • לאלו המבקשים הקלה ושחרור ממתחים פיזיים ונפשיים – חוסר שקט, עייפות או מתח נובעים הן מלחצי היומיום והן ממנגנונים מעכבים שסגלנו לעצמנו. הצורך בשליטה, דימוי עצמי, יכולת לתת אמון, דיכאון, טראומה או חרדה הינם רק חלק מהדפוסים. המים מכילים, נוגעים, מחלחלים ומרפאים בצורה בה ניתן להסיר את המעטפת המגבילה ולאפשר לנשימה, לגוף ולנפש לנוע במלואם.
 • לנשים בהריון ולאחר לידה– טיפול וואטסו הינו חוויה מיוחדת עבור האם העתידית והאם הטריה. תקופת ההריון הינה תקופה של שינויים, מעבר לשינויים הפיזיים שמתרחשים בגוף האשה יש גם הרבה התרגשות, חלומות וחששות לקראת העתיד. החוויה היא כפולה –
  היכולת לנוח לזמן מה מתחושת משקל הגוף המשתנה, השינויים ההורמונליים והחששות נשזרים יחד עם יצירת אותה הבנה ראשונית וקשר מיוחד בין האמא לעובר שברחמה.
  השהייה במים חמימים מנטרלת את גורם המשקל של הגוף ומקלה על העומס בגב התחתון והרגליים. טיפול וואטסו משלב אלמנטים כמו תנועתיות גוף האם, שחרור שרירים ומפרקים , עיסוי עדין, הקשבה לנשימה, הרגעת מערכת העצבים, התנתקות מהלחצים הפיזיים והנפשיים המלווים את תקופת ההריון, התחברות לתחושות העובר המתפתח, ומביא לתחושת שלווה, שקט ורוגע.לאחר הלידה, זהו טיפול מצויין המאפשר לאמא הטרייה למלא מצברים ולהקל על כאבי שרירים. התקופה לאחר הלידה רוויה ברגשות ובתחושות חדשים, המים החמימים והטיפול בפרט מאפשרים שעה של שחרור והרפייה, שקט, חזרה לעצמי או קבלת האני החדשה.
 • לאלו האוהבים מים אך גם לאלו שחוששים מהם – המים מקבלים כל אחד מאיתנו, עם החרדות והפחדים, האהבות וההנאה.
 • לחוגגים – יום הולדת, יום נישואין, מסיבת רווקות או סתם כמתנה לאהובינו…
  ניתן להזמין ערב חוויתי לקבוצה קטנה של אנשים בו מתקיימת פעילות קבוצתית במים ולאחר מכן טעימות של טיפול וואטסו לכל אחד.
Quick Website - בניית אתר תדמית
FRESH - עיצוב גרפי  |  צילום - שירן ולק