תנועה במים

איפה כדאי להיות בהריון? במים!
המים מקלים, משחררים, מקבלים את כל כובד המשקל ועוטפים את הגוף בשמיכה נעימה וחמימה.
ההתעמלות במים בתקופת ההיריון מכילה יתרונות רבים לגוף ולנפש: ישנה הקלה משמעותית על תחושת הכבדות והעומס הפיזי, מתאפשרים טווחי תנועה גדולים לשלד ולשרירים, הורדת המתח על המפרקים, עמוד השדרה והאגן ובו בזמן לחזק שרירים, רצפת אגן, ידיים ושרירי החזה.
הסביבה התומכת של המים מקלה על ביצוע תרגילים שבסביבה יבשתית אינם אפשריים או קשים לביצוע. אנו משתמשים ביתרונות ובתכונות של המים לצורך יצירה של פעילות פיזית מתונה, תומכת, נכונה ואפקטיבית. נשתמש בכל אלו גם לחזק את השרירים אך גם להרפות אותם.

המטרה אינה להיכנס לתוכנית אימונים מאומצת אלא לעזור לאישה לעבור היריון בריא וללא מכאובים, לחזק את הגוף לקראת הלידה, ולאפשר לה לחזור אל עצמה במהירות לאחריה.
השיעור מותאם לצרכיה של האישה ולשינויים הפיזיים וההורמונאליים המתרחשים בתקופת ההיריון. נשלב תרגילי גמישות, חיזוק שרירים, רצפת האגן ובטן תחתונה, שיפור השליטה בגוף ושיווי משקל, תרגילי נשימה וזמן להרפיה ולרגיעה.

הפעילות תורמת לשיפור הרגשתה הכללית של האישה בעת השיעור ואחריו ויוצרת שגרה של פעילות פיזית תומכת במהלך ההיריון דבר שמקל על חזרה מהירה לכושר לאחר הלידה.

ההתעמלות במים לאחר הלידה מאפשרת להתמודד עם התופעות השונות המתרחשות בגוף האישה – הפגת עייפות מצטברת, חיזוק שרירים רפויים, ירידה במשקל העודף וכמובן לקחת שעה של התמקדות רק בעצמי ואגירת אנרגיה מחודשת. התנועתיות הבלתי מוגבלת במים מאפשרת ביצוע תנועות אשר אינן אפשריות ביבשה או אינן קלות לביצוע ביבשה. דבר זה עוזר לשיפור התנועתיות של הגוף, שיפור טווחי תנועה, חיזוק שרירי ליבה ויציבה,חיזוק הגוף באופן כללי, הרגעת הגוף והנפש ושיפור המצב רוח.
מומלץ להתחיל כ- 6 שבועות לאחר הלידה.

Quick Website - בניית אתר תדמית
FRESH - עיצוב גרפי  |  צילום - שירן ולק