טיפול במים – watsu

מים הם סביבה אידיאלית לתקופת ההריון.
המים נושאים את משקל גופך ומאפשרים חופש תנועה, מנוחה ותחושת קלילות ולו לשעה קלה. טיפול וואטסו הינו תשובה נעימה לתחושות כמו עייפות, כבדות, כאבי הגב או כל אלו המתעוררים בתקופת ההריון.
עצם השהייה במים החמימים מאפשרת לשרירי הגוף להרפות ולגמישות הטבעית של הגוף לנוע בחופשיות. חוסר המשקל במים והציפה חסרת המאמץ מאפשרת במהלך הטיפול לעבוד על הארכה וגמישות של עמוד השדרה, שחרור עומס ולחץ מהאגן והגב התחתון, הפחתת כאבי הרגליים והקרסוליים, הקלה בדרכי הנשימה והשפעה חיובית על זרימת הדם, דבר המגביר את תחושת החיוניות בגוף.

הטיפול משלב אלמנטים מעולם הזן שיאצו, כמו מתיחות, לחיצות, פיתולים, הקשבה לגוף ולנשימה הטבעית שלנו. העבודה אינה נשארת רק ברמת הגוף אלא מחלחלת כטיבם של מים פנימה אל הנפש, צרכיה ורצונותיה. הזרימה הנעימה של המים על גופך, יחד עם התנועות המעגליות במים, הערסול העדין והשקט שעוטף אותך יוצרים הרמוניה והזדהות עם תנועות העובר ומעצימים את הקשר בינך לבין העובר. המים יחד עם האלמנטים השונים שבטיפול הוואטסו יוצרים מקום מיוחד בו את יכולה לנוח לרגע, לחוש שחרור, להתייחד ללא הפרעות והשפעות חיצוניות עם העובר הגדל ולהכין את עצמך ואת גופך לקראת הלידה.

הטיפול מתבצע במים מחוממים לטמפ' של כ -34.5 מעלות (טמפ' עור הגוף שלנו, הבטוחה לך ולתינוקך). הטיפול מתאפשר ומומלץ מתחילת הטרימסטר השני (חודש רביעי) ועד ליום הלידה. עבודה רציפה וסדרה של טיפולים מומלצת על מנת להקל על כאבים, חוסר נעימות פיזית הנלווים לתקופת ההריון והכנה פיזית ונפשית לתהליך הלידה.

הטיפול מומלץ גם עבור נשים לאחר לידה ומאפשר להן לקחת רגע שקט עבור עצמה.
השינויים הדרמטיים העוברים על האם הטרייה, גופה ונפשה כאחד מקבלים מקום תומך ומשחרר. המים מקבלים ומאפשרים שחרור פיזי ונפשי, תנועה חופשית ותחושת הכלה נקייה מכל דרישה או מאמץ.

הטיפול מתרחש בבריכה פרטית, מקורה, מחוממת ומקסימה

במושב ליד עפולה

Quick Website - בניית אתר תדמית
FRESH - עיצוב גרפי  |  צילום - שירן ולק