טיפול שיאצו בהיריון

בזמן ההיריון מתרחשים בגוף האישה שינויים פיזיים המלווים בעלייה ברמת ההורמונים, בצקות, עלייה במשקל, נפח הדם העולה והנשימה המאומצת, לכל אלו מתווספים לחצי החיים המודרניים, וגורמים לא אחת למתח שרירי כתפיים, גב, מותניים, עכוז, רגליים לעייפות נפשית מצטברת המלווים לעתים בפחדים וחששות. טיפולי שיאצו במהלך ההריון יש בהם כדי להקל על כל אלה. הטיפול נועד להקלה והרפייה, לשיכוך ולריכוך המתח הפיזי והנפשי, ובכך לאפשר תנועה חופשית יותר, הרגשת רוגע ורעננות, הנאה מן ההיריון, הכנת הגוף לקראת הלידה וקשר ראשוני עם העובר.

שיאצו בהריון היא שיטת טיפול נעימה ואפקטיבית מאד, בטוחה ומומלצת לנשים בהריון, בהריון תקין החל משבוע 8 ועד הלידה ממש. הטיפול יסייע לך להתחבר לגופך ההולך ומשתנה בתקופת ההיריון, מפחית מתחים ומיחושים שונים, מטעין באנרגיה, מאזן את מערכות הגוף ומעניק רגעים יקרים של מנוחה ושקט פנימי.

הטיפולים מתרחשים על מזרון רחב בקליניקה נעימה במושב רם און ליד עפולה, ומומלץ לקבל טיפול על בסיס קבוע במהלך ההיריון על מנת למנוע או להקטין משמעותית את חוסר הנוחות הפיזית ולהגדיל את החיוניות והאנרגיה הכללית ולהעצים חיובית את החוויה.

הטיפול במהלך ההיריון הוא הרבה יותר מסתם פינוק, הוא חשוב ומתבקש.

שיאצו תומך ומטפל באופן יעיל במקרים של:

*כאבי גב ואגן * בקעים וסימפיוליזיס * בחילות והקאות * תחושת כבדות ובצקות * תשישות ועייפות * קושי והפרעות שינה * צרבות טחורים ועצירות * מתחים ודאגות * צירים מוקדמים

Quick Website - בניית אתר תדמית
FRESH - עיצוב גרפי  |  צילום - שירן ולק