קצת עלי

העוצמה השקטה שיש במים העניקה לי מקום אמיתי של רוגע ושלווה.

מאז, יצאתי למסע פנימי שהוביל לשינוי משמעותי בחיי וממשיך כל יום מאז. לאחר תואר ראשון ושני, עבודה משרדית ותהייה מרובה על מה אני רוצה לעשות בחיי הרגשתי כי המים הם המקום הנכון עבורי.
במים מצאתי את היכולת והאפשרות ליצור קשר נקי עם האדם שמולי. התקשורת שנוצרת בינינו היא באמצעות המגע והמגע עבורי הוא מבין אבני הבסיס של חיינו. שכן, המגע הינו חיוני להתפתחות גוף ונפש, יתרונותיו כה רבים ויש לנו צורך פיזי ורגשי לחוש בו ולקבל אותו, מלידה ובמהלך כל חיינו.

אני מאמינה כי ישנו קשר בל ניתק בין הגוף לנפש, כך שישנה השפעה חזקה על הגוף שלנו בהתאם למחשבות שלנו, לאמונות שלנו, לחוויות שלנו ולמציאות בה אנו חיים ובוחרים לחיות.

לאורך הדרך גבר בי הרצון להמשיך ללמוד, להתבונן ולהעניק.

אני מטפלת במים בכל מי שיחפוץ בוואטסו ובווטרדנס. אני מטפלת במגע בשיאצו ובטווינא ומטפלת ברפואה סינית (דיקור/תזונה/צמחים) עם התמחות בנשים ובילדים.

אני הידרותרפיסטית, מדריכה לשחיית תינוקות ומדריכה להוראת שחייה מטעם מכון וינגייט, מנחת קורסי עיסוי תינוקות ובייבי יוגה והיד עוד נטויה.

אני מאמינה כי למים ולמגע יחד יש פוטנציאל עצום. יש להם השפעה חיובית על הגוף שלנו, בחיזוק, בשיקום ובשחרור והרפיית מתחים ולחצים. בנוסף יש להם השפעה עצומה על הצד הנפשי-רגשי שלנו ויש ביכולתם לחלחל פנימה ולגעת במקומות בו אנו מייחלים לרגע של שקט, רוגע ואף מרפא.

העבודה עם אנשים מכל הגילאים מטעינה אותי כל פעם מחדש. אני שמחה שמתאפשר לי להעניק אך בו זמנית לקבל המון וניתנת לי ההזדמנות להראות לאחרים הן במים והן מחוצה להם את הפשטות, את ההנאה ואת העוצמה שבמגע.
אני קמה כל יום עם חיוך ונהנית ללכת לעבודה שבה אני יכולה להעניק לאחרים ולעצמי משהו כל פעם מחדש.

מה כבר יכול להיות יותר טוב מכך?!

Quick Website - בניית אתר תדמית
FRESH - עיצוב גרפי  |  צילום - שירן ולק